• medal
          • I MEMORIAŁ DARIUSZA SOBCZYKA

Dnia 4 czerwca w hali Klubu Sportowego Hutnik Kraków odbędzie się I Memoriał Dariusza Sobczyka, upamiętniający Pana Darka, naszego nieodżałowanej pamięci Przyjaciela, wspaniałego Człowieka i znakomitego Trenera, którego tak bardzo nam brakuje.

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów!

• Pho3nix Active School

Drodzy Uczniowie, Absolwenci, Rodzice,
            Przyjaciele Stojedynki!

W głosowaniu publiczności na film konkursowy Pho3nix Active School ZAJĘLIŚMY NAJLEPSZE MIEJSCE W KRAKOWIE, A 38 W POLSCE! (do konkursu zgłosiło się ponad 600 szkół).

WYGRALIŚMY warsztaty sportowo-edukacyjne. Jak piszą organizatorzy Konkursu:

Warsztaty Pho3nix Kids to fantastyczna nagroda, która będzie przyznana szkołom z miejsc 1-50 z głosowania publiczności, oraz 50 szkołom wybranym przez jury konkursu.
            Celem warsztatów jest zapoznanie uczniów z mnogością dyscyplin sportowych i pomoc w odkryciu, która może odpowiadać ich predyspozycjom. Wierzymy, że prowadząc warsztaty pomożemy odkryć przyszłe sportowe talenty!

A MOŻE JESZCZE JURY DOSTRZEŻE NASZ FILM I NAGRODZI TEN SPORTOWY ZAWRÓT GŁOWY STOJEDYNKI???? KTO WIE?

Przekonamy się o tym 16 czerwca.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY ODDANY GŁOS!!!!!

Pan Darek byłby z nas dumny!

#rodzina101silna #Pho3nixActiveSchool #AKTYWNA_STOJEDYNKA