• TALENCIAKI W STOJEDYNCE – SZKOLE PEŁNEJ TALENTÓW

UWAGA!!!  Od 1.09 nasza szkoła ponownie bierze udział w akcji "Szkoły pełne talentów", której organizatorem jest sieć sklepów Lidl.
            Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców, pracowników, przyjaciół i sympatyków naszej szkoły do pomocy w zbieraniu Talenciaków, które otrzymają Państwo podczas zakupów w sklepach Lidl.
            Talenciaki można przekazać na konto szkoły na kilka sposobów:
            1. Przynieść kupon do szkoły i wrzucić do oznaczonego pudełka – pudełko, podobnie jak w roku ubiegłym, znajduje się na portierni przy wejściu głównym do szkoły.
            2. Zeskanować kod QR i aktywować Talenciak na stronie szkoły

3. Wpisać kod numeryczny na stronie:
            Zebrane Talenciaki szkoła może wymienić na atrakcyjne wyposażenie, sprzęt sportowy czy pomoce dydaktyczne.
            Akcja trwa od 1 września do 5 listopada 2023 roku.
            Zachęcamy do udziału w akcji i wsparcia Naszej Szkoły. Siła w rodzinie.

#rodzina101silna

• Inauguracja roku szkolnego 2023/24

SŁOWO PANI DYREKTOR ANNY SERAFIN-GRUSZKO NA NOWY ROK SZKOLNY

Szanowni Nauczyciele, Drodzy Uczniowie, Rodzice i Przyjaciele Szkoły,
            Wakacje, choć tak piękne, dobiegły końca.
            Z wielką radością witamy Was na początku nowego roku szkolnego.
            To dla nas wszystkich wyjątkowy czas, ponieważ rozpoczynamy "Rok Kopernikański" – okres, w którym możemy obrócić nasze myśli w stronę nowych perspektyw i możliwości. Niczym Mikołaj Kopernik, który odważnie postawił teorię heliocentryczną na czele swojego myślenia, pragnę zachęcić Was do otwartego umysłu i odwagi w dążeniu do własnego rozwoju.
            Szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale także przestrzeń, w której wspólnie odkrywamy tajniki świata. Dlatego zachęcam Was do aktywnej współpracy zarówno z nauczycielami, jak i z kolegami.
            Współpraca to klucz do sukcesu i osiągnięcia wielkich celów.
            Jednym z najważniejszych aspektów życia szkolnego jest życzliwość. Szanujmy siebie nawzajem, doceniajmy różnice i zawsze podchodźmy do siebie z szacunkiem. To właśnie życzliwość tworzy przyjazną atmosferę, w której łatwiej jest osiągać sukcesy i rozwijać się jako ludzie.
            Pamiętajmy również, że nie jesteśmy sami w naszych wysiłkach. Nasza szkoła to miejsce, w którym zawsze możemy liczyć na pomoc innych. Zarówno nasi nauczyciele, jak i nasi przyjaciele, są tu po to, aby nas wesprzeć i pomóc nam pokonywać trudności.
            Nie bójmy się prosić o pomoc, ponieważ to znak siły, a nie słabości.
            Wierzę, że każdy z Was ma ogromny potencjał, który może rozkwitnąć w tym roku szkolnym. Niech "rok kopernikański" stanie się dla nas inspiracją do odkrywania nowych horyzontów, do współpracy, życzliwości i wzajemnej pomocy. Razem możemy osiągnąć wielkie rzeczy.
            Szanowni Rodzice, razem tworzymy #rodzinę101silną, która daje naszym dzieciom najlepsze możliwości rozwoju. Wasza obecność i wsparcie są dla nas kluczowe.

Życzę nam wszystkim udanego i owocnego roku szkolnego.
            Razem możemy uczynić go niezapomnianym!
            Dziękuję. ROK SZKOLNY 2023/24 UWAŻAM ZA OTWARTY!

#rodzina101silna