• Wielki Test Historyczny w Stojedynce

W piątek cała szkoła zgromadziła się na sali gimnastycznej, aby uczcić Uchwalenie Konstytucji 3-go Maja. Klasy 5a i 5b przygotowały akademię, która przybrała formułę Testu Historycznego o Konstytucji 3 Maja. Cała szkoła odśpiewała Hymn Polski oraz piosenkę „Witaj majowa jutrzenko”.

Życzymy wszystkim radosnego świętowania i udanej MAJÓWKI. Pamiętajcie o wywieszeniu POLSKIEJ FLAGI, pokażcie, że jesteście PATRIOTAMI!

• Pho3nix Active School

W dniach 15 – 23 kwietnia nasza Szkoła brała udział w ogólnopolskim konkursie Pho3nix Active School.

Są to największe obchody Międzynarodowego Dnia Sportu, czyli tydzień sportowych wyzwań i inicjatyw promujących aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży.

Finał Pho3nix Active School to konkurs o tytuł Najbardziej Inspirującej Sportowo Szkoły w kraju z cennymi nagrodami.

Uczniowie wzięli aktywny udziału w różnorodnych inicjatywach: grach, zabawach, konkursach, rozgrywkach, turniejach i wycieczkach.
            Już wkrótce opublikujemy film dokumentujący przebieg finałowego tygodnia, który wyślemy na konkurs. Od 17-go maja będzie można na niego głosować. Link do głosowania podamy na FB i Librusie.

#rodzina101silna
            #Pho3nixActiveSchool