• Zadanie 3

• ZNICZ PAMIECI Z TARCZĄ STOJEDYNKI

W listopadzie, wyjątkowym w polskiej tradycji miesiącu pamięci narodowej, zadumy i skupienia, zapraszamy Was do udziału w następującym ZADANIU:
          Odwiedźcie dowolne miejsce pamięci, poświęcone wydarzeniom z historii naszej Ojczyzny, bądź jej bohaterom i zapalcie tam ZNICZ PAMIĘCI Z TARCZĄ STOJEDYNKI. Każdy z Was, kto zechce wziąć udział w tej akcji, niech w najbliższy poniedziałek lub wtorek pobierze z biblioteki szkolnej naklejkę z tarczą naszej szkoły- każdy jedną (w następne dni z portierni), którą przyklei do ZNICZA PAMIĘCI.
          Czekamy pod znanym adresem uczen.pl@op.pl na Wasze relacje do dnia 15 listopada 2023 roku.
          Pokażmy całemu światu naszą wdzięczną pamięć o Bohaterach Ojczyzny.

MM i MM