• Grudzień 2023

• 05.12.2023

Podróże z Mikołajem

We wtorek 05.12. podróżowaliśmy razem ze świętym Mikołajem, wprowadzając przedszkolaków w świat robotyki i programowania. Rolę świętego Mikołaja przejął robot - pszczoła Bee-bot. Dzieci miały do wykonania kilka zadań. Za każde wykonane zadanie otrzymywały fragment kodu. Po realizacji wszystkich zadań robot Bee-bot wyruszył w podróż po wyznaczonej trasie, na końcu której czekała słodka niespodzianka dla przedszkolaków.

• 12.12.2023

Angielski jest FUN - tastyczny

Tematem zajęć było spotkanie z językiem angielskim. Dzieci miały okazję pobawić się słownictwem angielskim związanym z zimą, wykonując rozmaite ćwiczenia przy użyciu tablicy interaktywnej. Nauczyliśmy się piosenki o bałwanku. Najwięcej radości sprawiło dzieciom ubieranie bałwanka, powtarzając w języku angielskim nazwy ubrań, części ciała oraz kolorów. Na koniec jeszcze kolorowanka oraz świąteczna naklejka dla każdego przedszkolaka. Serdecznie dziękujemy i jak zawsze zapraszamy na kolejne zajęcia. Fotorelacja w galerii.

• 19.12.2023

Bożonarodzeniowe cuda

W ramach Akademii Przedszkolaka 19 grudnia dzieci  wysłuchały opowieści o cudzie Bożego Narodzenia. Następnie  wykonały piękne szopki, które zapewne znajdą swoje miejsce pod choinką. Kolejną niespodzianką było zaproszenie do krainy Pani Zimy. Towarzyszył jej bałwanek Bouli i wesoły Olaf z Krainy Lodu.

Bardzo dziękujemy i życzymy pięknych świąt