• logo rowerowy maj
          • TRWA ROWEROWY MAJ!!!

Z p. Dariuszem Sobczykiem, p. Markiem Zalewskim i wszystkimi miłośnikami dwóch kółek oraz szalonych hulajnóg serdecznie zachęcamy wszystkich Uczniów STOJEDYNKI do udziału w kampanii „Rowerowy Maj”.

Jej celem jest promocja zdrowego stylu życia i zrównoważonej mobilności wśród dzieci i młodzieży. Zachęcamy, żeby we wszystkie majowe dni szkolne dotrzeć na lekcje aktywnie.

Plakat promujący kampanię ROWEROWY MAJ wykonał Tomek Karolczyk.

• Kotylion
          • WOLNOŚĆ, NARÓD, OJCZYZNA

4 maja 2022 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 231 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
            Było to wydarzenie o tyle wyjątkowe, że od długiego czasu nie mieliśmy okazji spotkać się wspólnie na sali gimnastycznej i świętować z całą społecznością szkolną.

Akademia została przygotowana przez uczniów klas Va i Vb wraz z wychowawcami p. Eweliną Pułą i p. Michałem Majerem. Dziękujemy też p. Marcie Czekaj za pomoc w przygotowaniu dekoracji, p. Adamowi Czyżowskiemu za oprawę muzyczną i p. Andrzejowi Kosiorowskiemu za pomoc techniczną.

Pamiętajmy - naród, który nie zna swojej przeszłości umiera i nie buduje przyszłości.

Fotorelacja p. Beata Majewska - Wojtal