• KONKURS CAŁOROCZNY DLA UCZNIÓW SP101

UWAGA, NINIEJSZYM OGŁASZAMY KOLEJNĄ EDYCJĘ KONKURSU CAŁOROCZNEGO!!!
        W tym roku szkolnym pod hasłem:

UCZEŃ Z GRODU NAD WISŁĄ

Zasady naszej zabawy pozostają niezmiennie proste i przypominają znany Wam już konkurs „Uczeń z królewskiego miasta sław” i "Uczeń z grodu Kraka". Konkurs jest adresowany do uczniów klas I - VIII.

Raz lub dwa razy w miesiącu na szkolnym Facebooku,  w Librusie oraz w tej zakładce  na szkolnej stronie  opublikujemy kolejne zadanie konkursowe.

Waszym zadaniem będzie udać się we wskazane miejsce oraz wykonać podane polecenia, uwieczniając wszystko na fotografiach.

Czekają Was liczne niespodzianki – różnorodne wyzwania, czasem nietypowe, różniące się od pozostałych i rozbudzające Waszą kreatywność i ciekawość świata, a także dumę z bycia Uczniem Stojedynki, krakowianinem i Polakiem. Powiążemy je z aktualnymi wydarzeniami organizowanymi w naszej szkole, ważnymi świętami oraz tym, co przyniesie życie.

Śledźcie uważnie naszego Facebooka! Na bieżąco będziemy też prowadzić punktację w zakładce „Uczeń z grodu nad Wisłą”.

PUNKTACJA:

W konkursie internetowym za wykonanie każdego kolejnego zadania otrzymujemy 2 punkty.  Natomiast w innych konkursach (literackich, plastycznych, recytatorskich etc…), które także odbywają się w ramach projektu „Uczeń z grodu nad Wisłą”,   za 1 miejsce zdobywamy 4 punkty, za 2 miejsce 3 punkty, za 3 miejsce 2 punkty, a za wyróżnienie 1 punkt.

LICZYMY NA KOLEJNĄ WSPANIAŁĄ PRZYGODĘ I ŚWIETNĄ ZABAWĘ! MAMY NADZIEJĘ, ŻE RAZEM ODKRYJEMY NIEZWYKŁE MIEJSCA NAD WISŁĄ I POZNAMY WIELE WYJĄTKOWYCH HISTORII.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Małgorzata Modzelewska, Michał Majer