PRACOWNICY SZKOŁY
Dyrektor - Anna Serafin-Gruszko
Wicedyrektor - Małgorzata Stawarz
Pedagog - Angelika Włodarczyk
Psycholog - Regina Toruńska
Psycholog specjalny - Monika Ratułowska, Magdalena Marszałek
Logopeda - Magdalena Piller
Tyflopedagog, oligofrenopedagog - Magdalena Marszałek
Surdopedagog, oligofrenopedagog - Małgorzata Magdalińska-GorzkowskaNauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:
Marta Krzynówek - 1a Renata Kępa - religia
Ewa Horwat - 1b ks. Marek Ślęczka - religia
Marta Oczkowska- 1c Edyta Pałucka - j. angielski
Monika Ratułowska - 2a Joanna Kramarz-Górka - j.angielski
Grażyna Marcinkowska - 2b Svietlana Shatsillo - j. angielski
Wioleta Cichoń - 2c Judyta Tajak - j. angielski
Kinga Malicka-Berdzik - 3a Beata Marszałek - tańce
Judyta Tajak - 3b G.Marcinkowska, B.Majewska - szachy
Regina Toruńska - n-l wspomagający
Monika Ścisło - n-l wspomagający
Aleksandra Kochańska - n-l wspomagający
Nauczyciele klas IV - VIII:Wychowawcy:
4a - Beata Majewska-Wojtal - historia, wos, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa, wdż, etyka
4b - Katarzyna Węglarz - matematyka, chemia
5a - Bernadetta Słupińska - język polski
5b - Ewa Doniec - język polski
6a - Patrycja Chmielowiec - matematyka
6b - Magdalena Klimek - wychowanie fizyczne, informatyka
7a - Patrycja Omyła-Nogieć - język polski, Future4me
7b - Michał Majer - historia, wos
8a - Agnieszka Peksa - język angielski
8b - Edyta Pałucka - język angielski
Alicja Kwaśniewska - język polski
Jolanta Pastuszak - język niemiecki
Svietlana Shatsillo - język angielski
Kinga Sioła, Ewa Iciek - matematyka
Elżbieta Twardosz-Mamica - geografia, przyroda
Joanna Szewczyk - geografia
Andrzej Kosiorowski - fizyka, informatyka, technika
Anna Serafin-Gruszko - biologia
Damian Jastrząbek - biologia, przyroda
Ewa Górowska - chemia
Renata Kępa, ks. Marek Ślęczka - religia
Barbara Kosińska-Pruś, Jakub Zięba - wychowanie fizyczne
Marta Czekaj- plastyka
Adam Czyżowski - muzyka
Edyta Igielska - doradztwo zawodowe
Kinga Wcisło - n-l wspomagający
Katarzyna Wiatrowska -język polski jako obcyBiblioteka:
Małgorzata Modzelewska
Wychowawcy świetlicy:
Renata Głowacka
Maria Rosołek
Ewa Iciek
Joanna SzewczykPracownicy administracji:
sekretarze szkoły - Magdalena Wędzony, Aleksandra Gajda
- Anna Kasprzykiewicz